Obchodně technický zástupce pro měřicí přístroje, snímače a průmyslová zařízení

Pracoviště: Telnice

Náplň práce
  • prodej a aplikační podpora analytických měřících přístrojů a zařízení, snímačů a průmyslových zařízení
  • nabízet zákazníkům řešení při zavádění nových technologických zařízení a komponent
  • hledání nových obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky
  • tvorba nabídek a řešení objednávek, příprava účasti na výběrových řízeních a e-aukcích
  • monitoring trhu
Požadujeme
  • VŠ vzdělání technického směru

  • analytické a komunikační dovednosti

  • dobrou znalost  AJ na komunikativní úrovni (písemně i verbálně)

  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu,

  • zájem o techniku a vlastní sebevzdělávání

  • zkušenosti s obchodní činností výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B

nabízíme
  • příjemný kolektiv spolupracovníků
  • perspektivní práce
  • zázemí stabilní, prosperující společnosti
  • možnost dalšího rozvoje a profesního vzdělávání
  • pravidelná školení o produktech u výrobců v zahraničí
  • motivující platové ohodnocení (30 000 až 45 000,-Kč), benefity

Zaujala vás pracovní pozice?

Dejte nám vědět na email info@labtech.eu s připojeným životopisem nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 778 401 920

Těšíme se na Vás.
Team Labtech s.r.o.