Snímače pro měření síly

Mechanické zkoušky materiálů se většinou neobejdou bez nutnosti měřit sílu či deformace v závislosti na mechanickém namáhání testovaných výrobků. Spolehlivým dodavatelem kalibrovaných snímačů jedno- nebo víceosého a torzního silového namáhání pro široké spektrum aplikací pro materiálové testování,v leteckém, automobilovém či stavebním průmyslu, energetice nebo biomedicíně je americká firma Interface Inc. Kromě siloměrů a snímačů torze najdete v nabídce také další nástroje včetně kondicionérů signálu, modulů rozhraní PC, indikátorů a zařízení pro sběr dat. Jako další příslušenství jsou to např. kalibrační adaptéry, závitové a jiné adaptéry, které umožňují bezproblémové připojení a načtení signálu ze snímačů zatížení.

Další informace

Bez ohledu na to, jaké řešení potřebujete, jsou snímače síly a torze od firmy Interface spolehlivou zárukou zajištění snadného a přesného měření požadovaných parametrů.

Potřebujete se poradit?
Nejste si jistí, jaký přístroj bude pro vás ten pravý? Nebo byste nějaký potřebovali upravit na míru? Naši experti jsou připraveni vás do všeho zasvětit.
Chci se poradit
RNDr. Milan Vacek-Veselý
Obchodní oddělení - materiálové testování
+420 737 285 398

Grafické zpracování GLIPS. Upravit nastavení cookies