Vysokoteplotní pece

Pro mechanické zkoušky za zvýšených nebo extrémně vysokých teplot se používají teplotní komory a pece. Tyto výrobky se často kombinují se silovým zatěžováním. Teplotní komory a pece tak bývají součástí složitějších zkušebních zařízení a velikost příp. vnitřní objem tak může být limitován požadavky externího zařízení, ke kterému jsou připojeny jako důležité příslušenství. Firma ATS Applied Test Systems Inc. dodává širokou škálu teplotních komor a vysokoteplotních pecí s odporovým ohřevem:

Další informace

Teplotní komory s teplotním rozsahem 20° C - 177° C a relativní vlhkostí 20 – 95%

Vysokoteplotní pece jsou nabízeny v několika řadách buď v komorovém nebo děleném uspořádání s několika zónami a teplotním rozsahem až 1 800° C

Široké spektrum variant klimatických komor a vysokoteplotních pecí AST z hlediska rozměrů a výkonu dává možnost vybrat si nejvhodnější výrobek pro testování teplotních změn buď přímo nebo jako součást komplexnějšího zkušebního zařízení.

Potřebujete se poradit?
Nejste si jistí, jaký přístroj bude pro vás ten pravý? Nebo byste nějaký potřebovali upravit na míru? Naši experti jsou připraveni vás do všeho zasvětit.
Chci se poradit
RNDr. Milan Vacek-Veselý
Obchodní oddělení - materiálové testování
+420 737 285 398

Grafické zpracování GLIPS. Upravit nastavení cookies